Paashazen voor de Senioren

      Reacties uitgeschakeld voor Paashazen voor de Senioren

Soms zijn spontane ideeën de beste ideeën. In deze duistere tijden van isolatie leek het ons een leuk idee om als vereniging voor een klein lichtpuntje te zorgen. Met dat in het achterhoofd is het idee ontstaan om tijdens de paasdagen chocoladehazen rond te brengen bij de senior leden van onze vereniging.

Deze paasdagen leveren we op 45 adressen 55 paashazen af. En de reacties van onze senior leden zijn hartverwarmend. Tijdens de gesprekjes die we op veilige afstand voeren met onze leden komen we erachter dat deze actie zeer wordt gewaardeerd. Wij hopen als vereniging dat we deze tijd snel achter ons kunnen laten en samen weer leuke dingen kunnen doen. Maar weet dat we jullie als leden jong en oud niet vergeten zijn.