OFV Bouw Uitdaging Kersteditie

      Reacties uitgeschakeld voor OFV Bouw Uitdaging Kersteditie

Beste jongens en meisjes van Bovensmilde en omgeving,

In deze tijd van de Covid-19 pandemie en kerstvakantie leek het ons leuk om iets extra’s te doen voor de kinderen die lid zijn van onze vereniging. Elke woensdag en zaterdag op onderstaande data verschijnt er een bouwuitdaging op onze website en Facebookpagina.

UPDATE:
Vanwege de lockdown die nog tot en met 19 januari zal duren hebben wij als Oranje Feest Vereniging Bovensmilde in samenwerking met Jeugd aan zet Midden-Drenthe besloten om nog een editie van de OFV Bouw Uitdaging te organiseren.

Alles over de OFV Bouw uitdaging prijzenfestival lees je op: https://www.ofvbovensmilde.nl/nieuws/ofv-bouw-uitdaging-prijzenfestival/

De bouwuitdagingen verschijnen tussen 11:00 uur en 14:00 uur op onderstaande dagen.

  1. Vrijdag 18 december (bouwuitdaging inzenden voor maandag 4 januari 2021).
  2. Woensdag 23 december (bouwuitdaging inzenden voor maandag 4 januari 2021).
  3. Zaterdag 26 december (bouwuitdaging inzenden voor maandag 4 januari 2021).
  4. Woensdag 30 december (bouwuitdaging inzenden voor maandag 4 januari 2021).

Zorg ervoor dat je inzendingen voor maandag 4 januari bij ons binnen zijn !

Klik hier voor foto’s van de inzendingen van deze editie van de OFV Bouw Uitdaging.

Woensdag 6 januari trekken wij uit de grabbelton de winnaar van de bouwuitdaging en nemen we via de mail contact met je op.

OVERZICHT BOUWUITDAGINGEN


De bouwuitdaging voor woensdag 30 december 2020 is:

BOUW HOE JIJ OUD & NIEUW VIERT


De bouwuitdaging voor zaterdag 26 december 2020 is:

BOUW EEN OLIEBOLLENKRAAM


De bouwuitdaging voor woensdag 23 december 2020 is:

BOUW DE VERLICHTE BRUG OVER DE DRENTSE HOOFDVAART


De bouwuitdaging voor vrijdag 18 december 2020 is:

BOUW EEN KERSTBOOM


Hoe werkt het spelletje ?

Elke week zullen er twee bouwopdrachten op onze website verschijnen. In totaal verschijnen er vier bouwopdrachten.

Als je de opdracht hebt uitgevoerd kan je aan mama of papa vragen om er een foto van te maken. Deze foto kan je mailen naar uitdaging@ofvbovensmilde.nl. Zorg ervoor dat in je mailbericht in ieder geval de volgende gegevens staan.

  • Voor- en achternaam.
  • Je leeftijd.

Je mag per bouwuitdaging 1 foto inzenden. Deze foto komt dan inclusief je naam in een grabbelton. En vanuit deze grabbelton zullen we aan het einde van de bouwuitdaging een naam trekken en deze inzender is dan de winnaar van het Lego pakket.

Wat kan ik winnen ?

De winnaar van de OFV bouwuitdaging mag kiezen uit één van onderstaande bouwdozen.

Lego Technic

Lego Duplo

Lego City

Lego Friends

K’NEX Rad Rides

K’NEX Zoo Friends

Hoe vergroot ik mijn kans om te winnen ?

Elke keer dat je een foto van je bouwwerk inzend gaat je naam in de grabbelton. Als je dus vier keer mee doet aan de bouwuitdaging komt je naam vier keer in de grabbelton. Hiermee vergroot je de kans om de bouwdoos te winnen.

Wij plaatsen dan wekelijks een selectie van de ingezonden foto’s op onze website en Facebookpagina.

Doe jij met ons mee ?

Alle inzendingen van de vorige OFV Bouwuitdaging kun je hier bekijken.

LET OP: OM KANS TE MAKEN OP EEN BOUWDOOS MOET JE LID ZIJN VAN ONZE VERENIGING.

Ben je nog niet lid van onze vereniging ? Geen probleem. Zorg dat je voor 3 januari lid wordt van onze vereniging en je maakt gewoon kans op een bouwdoos. Klik hier om lid te worden van onze vereniging.