Algemene Ledenvergadering 2018

      Reacties uitgeschakeld voor Algemene Ledenvergadering 2018

Donderdag 22 februari hielden wij onze algemene ledenvergadering in Café The Bridge in Bovensmilde. De opkomst van leden was hoger dan de afgelopen jaren. Dit had voor een deel te maken onze oproep om nieuwe vrijwilligers en bestuursleden. Tevens was tot onze vreugde de dorpscontactambtenaar voor Bovensmilde aanwezig. Tijdens de ledenvergadering werden vier nieuwe bestuursleden benoemd en daarmee kunnen we onze wervingsactie van de afgelopen maanden succesvol noemen. Hiermee zijn we als Oranje Feest Vereniging klaar voor de toekomst !

Tot onze spijt moesten we ook afscheid nemen van twee bestuursleden die zich de afgelopen jaren met veel passie hebben ingezet voor onze vereniging. Beide bestuursleden zijn tijdens de ledenvergadering verrast met een kleine attentie waarmee wij hun willen bedanken voor de tijd en energie die zij in onze vereniging hebben gestoken.