Over nog maar een paar weken, op zaterdag 26 april 2025, organiseren Wij Zijn Bovensmilde, IJsvereniging Voorwaarts Bovensmilde, en de Oranje Feestvereniging Bovensmilde Koningsdag 2025. We beginnen om 11 uur met het fietsversieren en aansluitend een optocht door het dorp. Vanaf 12 uur zijn er dan allerhande activiteiten, waaronder een kleedjesmarkt, een stormbaan, een Swingo en de jaarlijkse 1-Minute-Challenge.
In de middag is er om drie uur nog een spectaculaire roofvogelshow en we sluiten de feestdag af met de spannende Marble Mania loterij. Loten voor die Marble Mania loterij kun je bestellen via https://bovensmil.de/marblemania
We gaan er een mooie feestelijke dag van maken en we hopen velen van jullie te mogen ontvangen op het feestterrein bij Ijsbaan “Voorwaarts”. Tot dan!!
